Epson Epson C13T44C140 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: C13T44C140
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 246.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T44C140
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 246.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | SJIC36P |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | ColorWorks CW-C6500Pe/CW-C6500Ae/CW-C6000Pe/CW-C6000Ae |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 176mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, specjalna utylizacja wymagana.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu