EK Water Blocks EK 3831109893890 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2477
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 689.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2477
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 689.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Blok wodny |
| Głębokość produktu | 192 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 16,1 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 185mm |