EK Water Blocks EK 3831109836484 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2198
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 673.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2198
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 673.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Akrylowy |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Obsługiwane produkty | ASUS TUF RTX 3070 |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 20,5 mm |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Szerokość | 316mm |
| Długość | 206mm |
| Wysokość | 57mm |