Dell Laptop Latitude 5550 Win11Pro i3-1315U/16GB/512GB/15.6 FHD/UHD/FgrPr/FHD Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/3YPS
Symbol: Latitude 5550_i3
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3933.00
Symbol: Latitude 5550_i3
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3933.00
Notebook Latitude 5550
Zbliża pracę do Ciebie
15-calowy notebook oferujący inteligentną, skalowalną wydajność. Z procesorami Intel Core Ultra i opcjonalną kamerą FHD z funkcją HDR.
Wydajność sztucznej inteligencji w zasięgu ręki
Nowy sposób obliczeń: nowy procesor Intel Core Ultra zapewnia architekturę hybrydową nowej generacji na potrzeby ultraintensywnych obliczeń, korzystając z baterii o dużej żywotności. Dzięki trójwarstwowej jednostce wieloprocesorowej użytkownicy biznesowi mogą zarządzać złożonymi obciążeniami roboczymi, wysyłając odpowiednie zadania do odpowiedniego silnika we właściwym czasie. CPU zarządza lekkimi zadaniami sztucznej inteligencji o małych opóźnieniach, procesor graficzny zajmuje się renderowaniem multimediów i wizualnej sztucznej inteligencji, a NPU, czyli specjalny silnik sztucznej inteligencji, zarządza ciągłymi zadaniami SI i jej odciążaniem.
Aplikacje przyspieszane przez sztuczną inteligencję: NPU pomaga aplikacjom działać szybko i płynnie, zapewniając wydajność w następujących obszarach:
Oszczędność czasu: bezproblemowe rozpoczęcie pracy dzięki klawiszowi Copilot w urządzeniu, który pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając szybki dostęp do narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia pracy.
Wyjątkowo długi czas pracy na baterii: notebook Latitude 5550 z procesorem Intel Core Ultra zapewnia średnio nawet o 32% dłuższy czas pracy baterii niż model poprzedniej generacji.
Inteligentna współpraca: użytkownicy mogą płynniej współpracować dzięki funkcjom sztucznej inteligencji jeszcze bardziej ulepszającym efekty Windows Studio Effects, takim jak inteligentne kadrowanie i redukcja szumów, które nie wpływają na ogólną wydajność systemu.
Nieustanna gotowość do pracy
Doskonała jakość obrazu podczas połączeń konferencyjnych dzięki jednoczesnej multiekspozycji HDR. Technologia HDR, dostępna w konfiguracjach z kamerą FHD lub FHD IR, wykonuje kilka zdjęć jednocześnie i łączy je ze sobą, aby dokładnie uchwycić szczegóły obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jakie panują w przeszklonych biurach i salach konferencyjnych.
Najlepsze zabezpieczenia do pracy z dowolnego miejsca
Innowacje idące w parze ze zrównoważonym rozwojem
W tym roku wyposażony w baterie zawierające 50% kobaltu pochodzącego z recyklingu.
Notebook Latitude jest wykonany z przyjaznych dla środowiska materiałów, w tym z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu odpadów pokonsumenckich, tworzyw sztucznych pochodzących z oceanów, tworzyw sztucznych pochodzenia biologicznego i odzyskanego włókna węglowego.
Opakowanie wykonano w 100% z materiałów z recyklingu i odnawialnych, a dostępne opcje opakowań zbiorczych jeszcze bardziej zmniejszają ilość odpadów.
Certyfikat EPEAT Gold z oznaczeniem Climate+.
Skalowalna produktywność
Bezkompromisowe połączenia
Szybciej odnieś sukces w biznesie dzięki funkcji Copilot i systemowi Windows 11 Pro
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu.
Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. Dzięki funkcjom takim jak Copilot w systemie Windows możesz uzyskiwać lepsze odpowiedzi, rozwijać umiejętności i bez wysiłku optymalizować przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Nowoczesne rozwiązania dla pracowników
Przyspiesz pracę w dowolnym miejscu, modernizując sposób wdrażania i wspierania urządzeń oraz zarządzania nimi za pomocą usługi PC as a Service. Korzystaj zarówno z wbudowanych zabezpieczeń najbezpieczniejszych w branży komputerów komercyjnych, jak i zabezpieczeń oprogramowania przed zaawansowanymi zagrożeniami, aby zapewnić zaufaną przestrzeń roboczą w przewidywalnej miesięcznej cenie.
Opis dotyczy serii notebooków Latitude 5550. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Latitude 5550 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i3-1315U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
Microsoft 365 - 30-dniowy okres próbny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 22.8 mm |
| Szerokość | 357.8 mm |
| Głębokość | 233.3 mm |
| Waga | 1.62 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com