Dell DELL Pro P P2426H monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 589506
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1107.00
Symbol: 589506
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 1107.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Pobór mocy | 11,7 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 74 W |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 181,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 410,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,84 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 5,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 5,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,34 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 314,2 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,2 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,66 kg |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 400 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1152 x 864 (XGA+) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 135 kHz |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 60,5 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 120 Hz |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| OSD | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obracany | -45 - 45° |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wersja USB hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Arsenowy |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Wersja PAIA | GaBi version 2, 2026 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 5,32 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 13,3 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 53,76 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 140 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 67,48 |
| Szerokość | 528mm |
| Długość | 824mm |
| Wysokość | 162mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com