DIGITUS Szafa mobilna DIGITUS na kółkach do ładowania notebooków/tabletów do 14"
Symbol: DN-45003
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2348.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-45003
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2348.00
| Specyfikacja | |
| Grupa odcień RAL (numer) | 9005 |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Zamykanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła transportowe | Tak |
| Model | Wolnostojący |
| Zasada działania | Kontakt |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 16 |
| Materiały | Metal |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 384 mm |
| Maksymalna głębokość urządzenia | 33 cm |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Pojemność opakowania | 105600 cm³ |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19 kg |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Maska z numerem seryjnym | 94039910 |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 525mm |
| Wysokość | 680mm |
• Nie blokować wentylacji urządzenia.
• Nie otwierać obudowy urządzenia.
• Nie używać w wilgotnych warunkach.
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com