Acer Laptop Aspire Lite AL15-33P-37W4 Core 3 N355, 15.6 FHD, 8GB,512GB SSD, NoOS
Symbol: NX.D2MEX.001
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1729.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NX.D2MEX.001
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 1729.00
Jeszcze lepszy sprzęt do codziennego użytku
Szybkie procesory i duża ilość pamięci Acer Aspire Lite zapewniają niezawodne działanie i sprawną obsługę każdego zadania. Skorzystaj z dużej ilości wbudowanej pamięci masowej i możliwości jej rozszerzenia za pomocą gniazda kart microSD.
Opracowany z myślą o codzienności
Seria Acer Aspire Lite to nowe podejście do projektowania laptopów. Jego elegancki, minimalistyczny profil sprawia, że jest stylowym i przenośnym towarzyszem wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię dzień. Pozostań w kontakcie i pracuj wydajnie dzięki różnorodnym portom, w tym USB-C, HDMI i innym rozwiązaniom umożliwiającym łatwe podłączanie ulubionych urządzeń.
Twoja wizja w nowej odsłonie
Poznaj oszałamiający wyświetlacz Acer Aspire Lite, na którym każdy szczegół ożywa w niesamowitych barwach. Od filmów i gier po pracę i zabawę ekran o wysokiej rozdzielczości zapewnia wciągające wrażenia, które przekroczą Twoje oczekiwania.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space, czyli centrum funkcji urządzeń inteligentnych, wykrywa sprzęt i zaleca zgodne aplikacje AI, które umożliwiają optymalizowanie wydajności i zwiększanie komfortu grania oraz ułatwiają poznawanie nowych narzędzi.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Aspire Lite AL15-33P-37W4 |
| Rodzina procesora | Intel Core 3 |
| Taktowanie procesora | 1.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 6 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 3 Processor N355 |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 KB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 KB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 18 mm |
| Szerokość | 357.8 mm |
| Głębokość | 235.6 mm |
| Waga | 1.53 kg |
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com