DIGITUS Szafa mobilna DIGITUS DN-45005 do ładowania notebooków/tabletów z ekranem do 15,6", synchronizacja danych, UV-C
Symbol: DN-45005
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 6257.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-45005
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 6257.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Typ zamka | Klucz |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Typy wyjść AC | C20 panel |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Zamykanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Wentylacja | Tak |
| Dezynfekcja UV-C LED | Tak |
| Obsługiwane złącza urządzenia | USB |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Ilość półek | 2 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Blokada kół | Tak |
| Szerokość otworu | 41,5 cm |
| Łączna moc | 300 W |
| Moc na urządzenie | 10 W |
| Szerokość produktu | 824 mm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Wysokość produktu | 1260 mm |
| Głębokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 128 kg |
| Szerokość opakowania | 770 mm |
| Wysokość opakowania | 1260 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pojemność opakowania | 669438 cm³ |
| Maska z numerem seryjnym | 94039910 |
| Szerokość | 770mm |
| Długość | 1400mm |
| Wysokość | 690mm |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com