DIGITUS Obudowa komputera głębokość 600mm szerokość 300mm, jasnoszara
Symbol: DN-CC 9001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1143.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-CC 9001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1143.00
| Specyfikacja | |
| Zamek | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Szary |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Steel/Perforated |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Pojemność opakowania | 154070 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 kg |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 710mm |
| Wysokość | 620mm |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com