DEEPCOOL DeepCool AG620 G2 WH ARGB Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Biały 1 szt.
Symbol: R-AG620-WHAMMG2-G
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R-AG620-WHAMMG2-G
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 191.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Napięcie LED | 5 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy LED (wentylator) | 1,7 W |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Szerokość chłodnicy | 11 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12,7 cm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość chłodnicy | 15,6 cm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Maksymalny przepływ powietrza | 62,16 ft³/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,75 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,1 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (maks.) | 2200 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 2,1 mmH2O |
| Poziom hałasu wentylatora 2 (wysoka prędkość) | 30,93 dB |
| Prędkość obrotowa wentylatora 2 (min.) | 500 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 68,85 ft³/min |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| W zestawie ramka adaptera | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 250mm |