Crucial SSD PCIE G4 M.2 NVME 500GB/P310 CT500P310SSD8 CRUCIAL
Symbol: CT500P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 538.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT500P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 538.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Współczynnik TBW | 110 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6600 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 3500 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 21mm |
| Wysokość | 140mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com