Crucial SSD PCIE G4 M.2 NVME 1TB/P310 CT1000P310SSD8 CRUCIAL
Symbol: CT1000P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 701.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 701.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Współczynnik TBW | 220 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 98mm |
| Wysokość | 19mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com