Crucial Dysk SSD Crucial E100 NVMe, PCIe 4.0 M.2 Typ 2280, - 1 TB, luzem
Symbol: CT1000E100SSD8-T
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 920.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000E100SSD8-T
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 920.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 4500 MB/s |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 124mm |
| Wysokość | 34mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com