Crucial Dysk SSD CRUCIAL P3 PLUS CT1000P3PSSD8 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 5000/3600
Symbol: CT1000P3PSSD8
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1200.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000P3PSSD8
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1200.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Współczynnik TBW | 220 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 3600 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com