Crucial Crucial T500 1 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe TLC
Symbol: CT1000T500SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 902.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000T500SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 902.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7300 MB/s |
| Współczynnik TBW | 600 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 6800 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 100mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com