Crucial Crucial Dysk SSD T700 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0
Symbol: CT2000T700SSD5
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1908.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000T700SSD5
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1908.00
| Specyfikacja | |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 11800 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 12400 MB/s |
| NVMe wersja | 2.0 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 30mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com