Crucial Crucial BX500 2 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND
Symbol: CT2000BX500SSD1T
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1228.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000BX500SSD1T
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1228.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 540 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com