Corsair Zestaw słuchawkowy Corsair HS35 v2 Carbon Gaming Przewodowe (Czarne)
Symbol: 34496931
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 171.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34496931
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 171.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Waga produktu | 252 g |
| Segment rynku | Konsument |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Węglowy |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 235mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.