Corsair Klawiatura do gier Corsair K70 Pro TKL, Klawiatura TKL (80%), Corsair MGX -, ISO (DE)
Symbol: GATA-2900
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 779.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-2900
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 779.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Odłączany przewód | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Win lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga klawiatury | 1,46 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Rodzaj przełącznika | Corsair MGX V2 |
| Hot keys | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 8192 KB |
| Typ klawiatury | Magnetic-mechanical key switch |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 150 milionów znaków |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Gaming |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 142mm |