ASUS ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Niemiecki Biały
Symbol: 477423
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 973.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 477423
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 973.00
| Specyfikacja | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Długość kabla | 2 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,33 W |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 4,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 377 x 131 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 1,26 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,67 kg |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Hot keys | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 100 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | 96% |
| Rodzaj przełącznika | ROG NX Snow |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 172mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu