ASUS ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol: 90MP037A-BKDA01
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 969.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP037A-BKDA01
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 969.00
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 4,5 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,33 W |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 377 x 131 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 1,01 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rozmiar klawiatury | 96% |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 70mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu