Corsair Klawiatura K100 RGB Air Wireless Ultra Thin Cherry MX
Symbol: CH-913A01U-NA
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1475.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CH-913A01U-NA
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1475.00
K100 RGB Air Wireless Ultra Thin Cherry MX
Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura do gier CORSAIR K100 AIR zapewnia wyjątkową wydajność dzięki niewiarygodnie smukłej konstrukcji, przełącznikom klawiszowym CHERRY MX Ultra Low Profile i superszybkiej łączności bezprzewodowej.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
K100 AIR WIRELESS RGB |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 780 g |
| Oznaczenia | |