Corsair Corsair TC500 LUXE Fotel dla gracza Tapicerowane siedzisko Zielony
Symbol: 490830
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3511.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 490830
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3511.00
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Zakres kąta oparcia | 0 - 160° |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 180 cm |
| Typ siedziska | Tapicerowane siedzisko |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 3D |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Kolor siedziska | Zielony |
| Kolor oparcia | Zielony |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Szerokość siedziska | 59 cm |
| Szerokość podłokietnika | 58 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 cm |
| Zagłówek | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |