Cooler Master Chłodzenie wodne MasterLiquid 240 Core II ARGB
Symbol: MLW-D24M-A18PA-R1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 266.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MLW-D24M-A18PA-R1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 266.00
Bazując na sukcesie serii MasterLiquid, Cooler Master prezentuje nowo zaprojektowany MasterLiquid 240 Core II. Funkcje takie jak udoskonalona pompa dwukomorowa G9R zapewniająca cichą pracę i zaktualizowana kompatybilność z procesorem zapewniająca całkowitą elastyczność konfiguracji sprawiają, że Core II jest chłodzeniem wodnym następnej generacji. Dzięki konstrukcji lustra nieskończoności na pokrywie pompy i ulepszonym wentylatorom oraz zoptymalizowanym rurkom ułatwiającym instalację, Core II jest uosobieniem potężnego, eleganckiego wzornictwa. Przenieś moc chłodzenia swojej konfiguracji do nowoczesnej ery dzięki MasterLiquid 240 Core II.
| Informacje o produkcie | |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1700 LGA1851 LGA1156 LGA1155 Socket AM4 LGA1200 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1750 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.5 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.45 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |