Chieftec Chieftec Task TPS-500S moduł zasilaczy 500 W 24-pin ATX ATX Czarny
Symbol: TPS-500S
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TPS-500S
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Umiejscowienie wentylatora | Boczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | 85% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 38 A |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc | 500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 230 V |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | ErP, RoHS, CE, CB, EAC, TÜV |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 206mm |
| Długość | 108mm |
| Wysokość | 262mm |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com