Chieftec Chieftec GPE-600S moduł zasilaczy 600 W 24-pin ATX PS/2 Czarny
Symbol: GPE-600S
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GPE-600S
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc | 600 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 45 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Prąd wejściowy | 6.3 A |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | PS/2 |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 160mm |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com