Cenega Publishing Skarpetki Good Loot: World of Warcraft - Glory to The Alliance
Symbol: 5908305250548
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5908305250548
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Motyw | World of Warcraft |
| Rozmiar | 39 - 46 cm |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Typ skarpet | Skarpetki klasyczne |
| Prasowanie | Nie |
| Opis materiału (nazwa,%) | Bawełna 80%, Poliamid 15%, Elastan 5 % |
| Materiały | Bawełna |
| Materiały | Elastan |
| Materiały | Poliamid |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 178mm |
• Prać w temperaturze wskazanej na metce.
• Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami.
• Nie suszyć bielizną.