Cenega Publishing Skarpetki Good Loot: Diablo IV - Lilith's Bloodthread
Symbol: 5908305250081
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5908305250081
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 14.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Rozmiar | 39 - 46 cm |
| Prasowanie | Nie |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Typ skarpet | Krótkie codzienne skarpety |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Motyw | Diablo IV |
| Opis materiału (nazwa,%) | Bawełna 80%, Poliamid 15%, Elastan 5 % |
| Materiały | Bawełna |
| Materiały | Poliamid |
| Materiały | Elastan |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 18mm |
• Nie suszyć bielizną.
• Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami.
• Prać w temperaturze wskazanej na metce.