Canon Tusz Canon czerwony PFI-107M=PFI107M=CF6707B001AA, 130 ml.
Symbol: CF6707B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF6707B001AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 376.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Canon imagePROGRAF 680/685/780/785 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie wylewać do kanalizacji.
• Unikaj kontaktu z oczami i skórą.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact