Canon Tusz Canon PFI-030C do IPG T-20/TA-30, żydra (3490C001)
Symbol: 359517
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 359517
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 251.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kod OEM | 3490C001 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 55 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TA-20, imagePROGRAF TA-30 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 20mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact