Canon Tusz Canon 2889C001 PFI-320MBK 300 ml Czarny matowy
Symbol: 2889C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 651.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2889C001
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 651.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 300 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny matowy |
| Kod OEM | 2889C001 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | TM-200, TM-200 MFP L24ei, TM-205, TM-205 MFP L24ei, TM-300, TM-300 MFP L36ei, TM-305, TM-305 MFP L36ei |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 35mm |
• Unikaj wdychania pyłu.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact