Canon Tusz Canon 0551C001 PFI-1000PM 80 ml Magenta fotograficzny
Symbol: 0551C001
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 273.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0551C001
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 273.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Magenta fotograficzna |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Pojemność kolorowego tuszu | 80 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 3755 stron(y) |
| Kompatybilność | imagePROGRAF PRO-1000 |
| Pojemność | 80 ml |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 65mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact