Canon Canon Toner T06 3526C002 Black
Symbol: Canon T06 3526C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 486.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon T06 3526C002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 486.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20500 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | Canon imageRunner: 1643, 1643i, 1643iF |
| Szerokość | 377mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 284mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact