Canon Canon Toner T01K T01 8066B001 Black
Symbol: Canon T01 8066B001
Dostępność: Duża dostępność 52 szt.
Cena: 579.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon T01 8066B001
Dostępność: Duża dostępność 52 szt.
Cena: 579.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 56000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon C600I/ 700/ 800 Series |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 600mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact