Canon Canon Toner CRG-054 Cyan 3023C002
Symbol: 3023C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 267.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3023C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 267.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1200 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | Canon color imageCLASS: LBP620C, MF642Cdw |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 100mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact