Canon Canon Toner C-EXV49 8524B002 Black, Wydajność 36000 stron
Symbol: Canon C-EXV49 8524B002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV49 8524B002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 36000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 558mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 83mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact