Canon Canon TONER T08 3010C006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 3010C006
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 460.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3010C006
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 460.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zastępuje | T08 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | i-SENSYS X 1238/1238Pr/1238i/1238iF |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 225mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact