Canon Canon T10 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 7531770
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 420.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7531770
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 420.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | C1538iF, C1533iF |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 145mm |
• Unikaj wdychania pyłu.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact