Canon Canon PFI-2100 C - 160 ml - błękitny - oryginalny - zbiornik z atramentem - do imagePROGRAF GP-2000, GP-4000
Symbol: 318815
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 417.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 318815
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 417.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 160 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | imagePROGRAF GP-2000 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 191mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact