Canon Canon PFI-207 BK nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 8789B001
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 729.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8789B001
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 729.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Canon iPF680 / iPF685 / iPF780 / iPF785 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Unikaj wdychania pyłu.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact