Canon Canon C-EXV 64 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 5755C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 553.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5755C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 553.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 60000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | imageRUNNER Advance DX C 5860 i/5850 i/5880 i/5840 i/5850 i/5870 i/5840 i |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 537mm |
| Długość | 76mm |
| Wysokość | 77mm |
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikaj wdychania pyłu.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact