Canon Canon C-EXV 58 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: Canon C-EXV58 3765C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV58 3765C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1227.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 60000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 0 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kompatybilność | imageRUNNER ADVANCE DX C5840i, imageRUNNER ADVANCE DX C5850i, imageRUNNER ADVANCE DX C5860i, imageRUNNER ADVANCE DX C5870i |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 570mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact