Canon Canon C-EXV 40 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Canon C-EXV40 3480B006
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 545.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon C-EXV40 3480B006
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 545.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | IR1133x |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 340mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact