Canon Canon 9182B010 - Wysoka (XL) wydajność - 4 szt. - Opakowanie zbiorcze
Symbol: 9182B010
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9182B010
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kompatybilność | MAXIFY MB2050, MAXIFY MB2350, MAXIFY MB2150, MAXIFY MB2155, MAXIFY MB2750, MAXIFY MB2755 |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 212mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact