Canon Canon 731H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 6273B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 314.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6273B002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 314.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2400 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon LBP7110Cw |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 60% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 100mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact