Canon Canon 719H kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Canon CRG-719H 3480B012
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-719H 3480B012
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 458.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6400 stron(y) |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF5940dn i-SENSYS LBP6300dn i-SENSYS MF5840dn i-SENSYS MF5880dn i-SENSYS MF5980dw i-SENSYS LBP6650dn |
| Szerokość | 222mm |
| Długość | 342mm |
| Wysokość | 114mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact