Canon Canon 5761C001 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 9248244
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 299.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9248244
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 299.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17500 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | imageRUNNER C3326i |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikaj wdychania pyłu.
• Unikaj kontaktu ze skórą i oczami.
• Toner należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact