Canon Canon 5095C006 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 5095C006
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5095C006
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 454.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5300 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | Color imageCLASS X LBP1333C i-SENSYS X C1333i imageCLASS X C1333iF |
| Szerokość | 119mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 363mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact