Canon Canon 2662B017 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny
Symbol: 2662B005
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 522.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2662B005
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 522.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3400 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | i-SENSYS MF729Cx |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 220mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact