Canon Canon 1998C007 nabój z tuszem 4 szt. Oryginalny Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 1998C007
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 371.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1998C007
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 371.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność | PIXMA TS6150, PIXMA TS6151, PIXMA TS8150, PIXMA TS8151, PIXMA TS8152, PIXMA TS9150, PIXMA TS9155, PIXMA TR7550, PIXMA TR8550, PIXMA TS6250, PIXMA TS6251, PIXMA TS9550, PIXMA TS9551C, PIXMA TS8250, PIXMA TS8251, PIXMA TS8252, PIXMA TS705, PIXMA TS8350, PIXMA TS8351, PIXMA TS8352, PIXMA TS6350, PIXMA TS6351 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 26mm |
| Wysokość | 295mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie wylewać resztek tuszu do kanalizacji.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact